Facebook Instagram Spotify

Morskie przygody, nietypowe wyzwania, doświadczenie, którego nie zdobędziesz za biurkiem, a przy tym relaks na komfortowym jachcie z widokiem na czarujące Trójmiasto – dzięki ofercie Premium Yachting w rejsy wysokiej klasy jednostkami wypłynąć może dziś każdy, kto ceni sobie nietypową formę spędzenia wolnego czasu.

– Zależy nam, by ludziom chciało się wyjść poza schemat i zrobić coś więcej – mówią właściciele Premium Yachting i zachęcają do podjęcia morskiego wyzwania zarówno przez osoby indywidualne, jak i grupy zorganizowane.

Drużyna na jachcie Premium Yachting

Premium Yachting słynie z organizowania rejsów korporacyjnych. Jak się bowiem okazuje, nic tak nie buduje siły zespołu, jak wspólne wyzwanie w nowych, zaskakujących warunkach. Sterowanie, stawianie żagli, cumowanie – te i wiele innych zadań czeka na załogę, która wsiądzie na jeden z jachtów Premium Yachting. Oprócz udostępnienia samej jednostki, zespół Premium Yachting przygotowuje także scenariusze imprez żeglarskich – w zależności od potrzeb nietypowe lub konwencjonalne.

Rejsy są więc świetnym sposobem zarówno na firmową imprezę integracyjną lub szkolenia dla pracowników.

Pracownicy będą zachwyceni, gdy zamiast kolejnego szkolenia w biurze, nową wiedzę zdobywać będą w komfortowym salonie na pokładzie jachtu.

W jednostkach typu Jeanneau Sun Odyssey 42 DS organizować można kilkuosobowe szkolenia z wszelkimi niezbędnymi narzędziami do ich przeprowadzenia.

Kolacja na morzu w Premium Yachting

Z drugiej strony, Premium Yachting swoją ofertę kieruje także do wymagających klientów indywidualnych. Możliwe jest wypłynięcie w kilku- lub kilkunastogodzinny rejs do dowolnego miejsca w prawie każdym porcie polskiego wybrzeża. W ofercie są zarówno rejsy dzienne, jak i wieczorne, połączone np. z romantyczną kolacją. Jachty wynajmowane są zgodnie z konkretnymi potrzebami – w ciągu jednego wieczoru jednostką popłynąć można na Hel, a wieczorem wrócić na szampańską zabawę do Sopotu.

Impreza na jachcie Premium Yachting

Wygodne jachty i żaglowce to także świetne miejsce na zorganizowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego, urodzin czy nawet ślubu i wesela. Premium Yachting współpracuje z wieloma armatorami, dzięki czemu możliwe jest zorganizowanie uroczystości nawet dla 120 osób. Na pokładzie znajdzie się także miejsce dla zespołu muzycznego, parkiet oraz odpowiednie zaplecze kuchenne. To doskonała oferta dla wszystkich, którzy stawiają na oryginalność i niezapomniane wrażenia.

W nadchodzącym sezonie w ofercie znajdą się kilkugodzinne rejsy w okolicach Trójmiasta organizowane z myślą o kilkuosobowych grupach indywidualnych. Za około 100 euro popłyniemy z Gdańska do Sopotu w gronie przyjaciół lub z najbliższą rodziną. To ciekawa oferta dla wszystkich, którzy szukają niesztampowej rozrywki i chcą poznać Trójmiasto od strony wody.

Bezpiecznie i komfortowo

Załodze na pokładzie zawsze towarzyszy kapitan, który czuwa nad bezpieczeństwem i komfortem rejsów. Jachty Jeanneau Sun Odyssey 42 DS wyposażone są w trzy dwuosobowe kabiny z osobnymi łazienkami. Jest też kuchenny kącik z niezbędnymi sprzętami oraz kilkuosobowy salon z dużym stołem. W kokpicie jest miejsce dla 12 dorosłych osób.

Premium Yachting to oferta dla wszystkich, którzy chcą przeżyć nową przygodę, nie boją się wyzwań i chcą poszerzać horyzonty. Firma w swojej ofercie oprócz jachtów, ma także motorówki, a także żaglowce nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Każdy, kto szuka atrakcji wodnych na najwyższym poziomie, powinien zapoznać się z ofertą Premium Yachting.

Kontakt

Smulikowskiego 4, Warszawa

tel. 722-500-500

e-mail: kontakt@premiumyachting.pl

www.premiumyachting.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo