Facebook Instagram Spotify

Glamping to połączenie dwóch angielskich słów: glamorous oraz camping. W wolnym tłumaczeniu oznacza to nocleg w ekskluzywnym namiocie. Pomorskie oferuje kilka glampingowych miejscówek, gdzie czekają nas: niezapomniane wrażenia, komfortowe warunki oraz kontakt z naturą. Zapraszamy na pomorski glamping!

Kontakt z naturą w wydaniu deluxe

Ekskluzywny namiot – brzmi nieźle, prawda? Z jednej strony otrzymujesz wszystko to, co na prawdziwym biwaku, czyli: kontakt z naturą, ognisko, zapach lasu lub łąki, a z drugiej – wysypiasz się na wygodnym łóżku przy którym stoi szafka nocna z dodającym jeszcze więcej magii oświetleniem. Glamping to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą biwakować, ale cenią hotelową wygodę. Lubią kontakt z naturą, ale nie chcą spać na niewygodnych karimatach i pragną czuć się bezpiecznie, w razie np. niezapowiedzianego deszczu. Ostatecznie, glamping to doskonała opcja dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych wrażeń i lubią spać w nietypowych miejscach.

Gdzie na glamping w pomorskim?

Pomorskie pełne jest miejsc, które są wręcz stworzone do wypoczynku na świeżym powietrzu. Niezliczona ilość zielonych terenów, piękne Kaszuby oraz wiatr wiejący od morza to duże atuty tego regionu. Jeżeli już wiesz, że chcesz doświadczyć pomorskiego glampingu – podpowiadamy, gdzie warto skierować swoje kroki.

Po pierwsze – na Kaszuby. Komfortowe namioty na skraju lasu, obok torfowego jeziorka oferują gospodarze Iza i Andrzej, którzy zapraszają do swojej kaszubskiej bajki – Glamping Môłô Wies w Pomysku Wielkim. Możecie również pojechać do Wioski Melody na Pojezierzu Kaszubskim, gdzie doświadczycie najpiękniejszych zachodów słońca. Szukacie dodatkowych wrażeń? Ustawcie GPS na Borsk, bo tam czeka na was Podniebny Glamping, gdzie poza nieziemskim noclegiem możecie przelecieć się paralotnią oraz wiatrakowcem. Ciekawą alternatywą jest również nocleg w elegancko wyposażonych jurtach w Pawłowie na 4rest Camp oraz w Chutor Dzikie Łąki w Tuchomiu. Magicznym miejscem jest Salinko Glamping, gdzie do dyspozycji gości oddano 3 niezwykłe namioty w różnych stylach: skandynawski hygge, boho bali oraz magia orientu. A jeżeli szukacie czegoś w bardziej nowoczesnym klimacie, niedaleko Chojnic znajdziecie Borowy Glamp z białymi, sferycznymi, nieco kosmicznymi na pierwszy rzut oka namiotami.

Glamping to propozycja dla osób ceniących sobie komfort, a jednocześnie stęsknionych kontaktu z naturą. Jeżeli lubicie elegancję, ale nocleg w klasycznych hotelach nie jest tym, czego potrzebujecie – wybierzcie pomorski glamping.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo