Facebook Instagram Spotify

Centrum handlowe Riviera w Gdyni to największe centrum handlowo-rozrywkowe w Pomorskim. Wprawdzie znajdziemy tu wszystkie najpopularniejsze i ekskluzywne marki i towary, ale to miejsce to coś więcej niż galeria sklepów. Nawet najbardziej wymagający klient będzie opuszczać Rivierę z uśmiechem na ustach.

Dwa poziomy w Centrum handlowym Riviera

Na dwóch poziomach centrum handlowego Riviera i 70 tys. mkw. znajdziemy 250 sklepów, butików, punktów usługowych, salonów, a także market ze sprzętem RTV i AGD, hipermarket spożywczy, punkty gastronomiczne, klimatyczne kawiarnie i cukiernie. Funkcjonują tu zarówno tzw. sieciówki, czyli sklepy z najpopularniejszymi markami odzieżowymi, obuwniczymi, akcesoriami czy wyposażeniem wnętrz w Europie, jak i butiki z droższą odzieżą z wyższej półki.

Jednak Riviera to coś więcej niż typowe centrum handlowe. Pełno tu zaskakujących, odważnych rozwiązań. Zmęczeni zakupami odpoczniemy na leżakach, które ustawiono dookoła designerkiej fontanny, posurfujemy w sieci dzięki darmowemu internetowi lub zrelaksujemy się w kinie Helios. Dociekliwym na pewno nie umknie fakt, że w centrum organizowane są także przeróżne wydarzenia, jak np. spektakle teatralne czy pokazy mody.

Zagłębie kulinarne w Centrum handlowym Riviera

To nie wszystko. Centrum handlowe Riviera to także zagłębie kulinarne. W części restauracyjnej znajdziemy zarówno klasyczne fast foody, jak i tajskie bistro, japoński sushi bar, bufet wegetariański czy popularne kanapkarnie. Dbający o linię na pewno docenią jedyny w Trójmieście bar Salad Story, gdzie zjeść można na miejscu komponowane sałatki.

Po centrum handlowym Riviera rozsiane są także liczne kawiarnie i cukiernie. Na uwagę bez wątpienia zasługuje Coffee Factory, intrygująca kawiarnia urządzona z wyczuciem skandynawskiego designu przeplatanego ciepłymi, romantycznymi akcentami. To zdecydowanie jedna z najoryginalniej urządzonych kawiarni w Trójmieście. Łakomczuchy na pewno rozkochają się w Mount Blanc, królestwie belgijskiej czekolady, gdzie we wnętrzach rządzą kakaowo-waniliowe barwy lub Domie Czekolady, który wystrojem nawiązuje do stylu charakterystycznego dla przedwojennego Paryża.

Riviera bez wątpienia jeden z najnowocześniejszych obiektów handlowych w Polsce. Miejsce, gdzie czas spędza się z przyjemnością. Sprzyjają temu nowoczesne, architektoniczne rozwiązania, które inspirowane były francuskim Lazurowym Wybrzeżem. Połączenie bieli, szkła, srebra i jasnej stali sprawia, że wnętrza zachwycają lekkością.

Riviera to przykład, w jaki sposób tworzyć designerskie przestrzenie użytkowe. Kręte alejki sklepowe, owalne otwory pomiędzy piętrami, podświetlane na pastelowe  kolory panele imitujące nadmorskie skarby znalezione na plaży, wyłożone miękkim tworzywem wyspy zabaw dla dzieci – te wszystkie elementy sprawiają, że wnętrze obiektu jest niezwykle przyjazne dla oka.  Świetnie sprawdza się także połączenie jasnej terakoty z ciemnymi panelami. Nadaje to wnętrzom bardziej intymnego, nieco domowego, ale i eleganckiego charakteru.

Centrum handlowe Riviera znajduje się tuż przy przystanku SKM Wzgórze Św. Maksymiliana, co gwarantuje świetną komunikację z resztą Trójmiasta i okolicami. Jeśli zaś należymy do grupy zmotoryzowanych, samochód zaparkujemy na sporym, świetnie oznaczonym parkingu podziemnym.

Chociaż Riviera może przytłaczać rozmiarem, jest świetnie oznakowana (alejki mają swoje nazwy). Ustawiono tu także multimedialne punkty informatyczne, które wskażą dokładną drogę do wybranego sklepu. Nawet najbardziej roztargnieni podczas największego zakupowego szału odnajdą się tu bez problemu.

Centrum Riviera Kazimierza Górskiego 2, 81-304 Gdynia, Polska https://centrumriviera.pl/ biuro@centrumriwiera.pl + 48 58 779 07 10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo