Facebook Instagram Spotify

Zainteresowanie zabiegami na ciało w pomorskich klinikach przerasta oczekiwania – to znak, że zbliża się lato. W końcu to właśnie pod koniec wiosny bardziej zauważamy u siebie cellulit, wiotką skórę, miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową, a także brak mięśni, mało jędrny brzuch i pośladki. Coraz to nowsze technologie wykorzystywane przez kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej pozwalają jednak rozprawić się z tymi problemami niemalże bezboleśnie i błyskawicznie. Możliwe jest to szczególnie dzięki terapiom łączonym, których, tak się składa, w ofercie pomorskich klinik nie brakuje.

Zabiegi na ciało w klinikach

Jak pozbyć się tkanki tłuszczowej?

Tym, co trapi nas najczęściej, jest miejscowo zlokalizowana tkanka tłuszczowa, na przykład w obszarze ud, brzucha i pośladków. Szukając zabiegu na ciało, skupiamy się więc na technologiach, które w sposób nieinwazyjny pozwalają spalić tkankę tłuszczową. Jednym z najlepszych rozwiązań jest urządzenie ONDA, które działa na tzw. zimnych falach i w taki sposób „rozgrzewa” tkankę tłuszczową, aby doprowadzić do pęknięcia błon komórkowych i obumarcia komórek tłuszczowych. ONDA wykorzystuje dwie głowice – jedną działającą głębiej w tkance tłuszczowej i drugą działającą powierzchniowo, która pomaga zredukować cellulit.

Zabieg ONDA jest bezbolesny i choć w trakcie jego wykonania odczuwalna jest wysoka temperatura, dzięki chłodzeniu końcówek aplikatorów całość nie sprawia dyskomfortu. Tym bardziej cieszy jego szerokie zastosowanie. Choć technologię wykorzystuje się głównie do usunięcia fałdki na brzuchu, pomaga ona pozbyć się też tzw. bryczesów, nawisów nad kolanami czy fałdek na boczkach. Jeśli podczas przygotowań do sezonu bikini zastanawia się ktoś, jak pozbyć się tkanki tłuszczowej z ud czy brzucha, to właśnie ONDA jest zabiegiem, o który warto zapytać w pierwszej kolejności.

Gdzie znajdziesz zabieg ONDA?

KNOPESTETIC. KOSMETOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA w Bytowie http://kosmetolog-bytow.pl/

MEDYCYNA ESTETYCZNA DR MARCIN NOWAK w Gdańsku https://drmarcinnowak.pl/

Jak wyrzeźbić mięśnie brzucha na lato?

Czy usunięcie tkanki tłuszczowej z brzucha to jedyne, co można osiągnąć? Jeśli ktoś twierdzi, że tak, nie słyszał zapewne o technologii Schwarzy. Urządzenie, wykorzystując pole elektromagnetyczne, pozwala przy wyborze odpowiedniego programu nie tylko spalić tkankę tłuszczową, ale i zbudować napięcie mięśni brzucha. W sposób bezbolesny generuje ono do 60 tys. skurczy mięśnia w czasie jednej sesji, prowadząc do jego szybkiej przebudowy. Dzięki temu podczas zabiegu Schwarzy udaje się nie tylko spłaszczyć brzuch, ale niekiedy i uzyskać wcięcie w talii.

Fot. Schwarzy_Diamond_Beauty, Zatoka Piękna

Osiągnięcie tak dobrych efektów jest możliwe dzięki temu, że pole elektromagnetyczne dociera znacznie głębiej niż jedynie do mięśni powierzchniowych. Technologia sprawdza się zresztą także w modelowaniu pośladków i ud. Jakby tego było mało, urządzenie wykorzystuje pole elektromagnetyczne o natężeniu 2,5 Tesli, co jest ogromną siłą, a mimo to bezpieczną i bezbolesną, choć oczywiście odczuwalną dla stymulowanych mięśni.

Gdzie znajdziesz zabieg Schwarzy?

INSTYTUT URODY DIAMOND BEAUTY w Pruszczu Gdańskim https://www.diamond-beauty.pl/

MEDYCYNA ESTETYCZNA DR MARCIN NOWAK w Gdańsku https://drmarcinnowak.pl/

Jak wysmuklić sylwetkę i wygładzić skórę?

Wśród zabiegów na ciała niesłabnącą popularnością wciąż cieszy się Endermologia LPG Alliance, czyli masaż próżniowy na modelowanie sylwetki i redukcję tkanki tłuszczowej. Samo urządzenie jako pierwsze otrzymało certyfikat FDA, który potwierdza skuteczność w walce z cellulitem. Do uzyskania efektów w postaci redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz ujędrnienia skóry wystarczy seria trzech półgodzinnych zabiegów. Technologia pozwala w sposób bezinwazyjny przeprowadzić intensywny masaż tkanki i zwiększyć metabolizm komórek, co prowadzi do uwolnienia tłuszczu i wygładzenia skóry.

Endermologia LPG Alliance znalazła zastosowanie w zwalczaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej, jednak poprzez swoje działanie pomaga ona też zregenerować skórę. Dodatkowo może dopełniać zabiegi liposukcji, ponieważ intensywny masaż tkanki rozmasowuje wszelkie zastoje i zbiorniki limfy. Swoją popularność endermologia zawdzięcza jednak nie tylko możliwym do osiągnięcia efektom. Niewątpliwą zachętą do poddania się tak intensywnemu masażowi jest fakt, że zabieg jest komfortowy dla pacjenta. Owszem, urządzenie pozwala masować fałd skórny w wybranym obszarze, ale przez specjalny kostium, który niweluje ból i inne nieprzyjemne odczucia.

Gdzie znajdziesz zabieg Endermologia LPG Alliance?

SECRET AVENUE w Gdańsku https://secret-avenue.pl/

CENTRUM MEDYCZNE DR KUBIK w Gdyni https://drkubik.pl/

KLINIKA KOSMA w Bytowie http://klinikakosma.pl/

Jak bezboleśnie pozbyć się cellulitu?

Najwięcej troski sprawia kobietom trudny do usunięcia cellulit. Choć na rynku pojawiło się wiele skutecznych technologii pozwalających uporać się z problemem, tylko jedna z nich działa na głębokości aż 5 cm. To fala uderzeniowa STORZ Medical, która nie tylko redukuje miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową, ale przede wszystkim zwalcza bardziej nasilony, zaawansowany cellulit. Innowacyjny zabieg STORZ Medical z głęboko docierającą falą akustyczną określa się nawet mianem pogromcy pomarańczowej skórki.

Zabieg z wykorzystaniem fali akustycznej STORZ Medical trwa kilkadziesiąt minut i w zależności od nasilenia problemu powtarzany jest w seriach od 3 do 12 powtórzeń. Choć całość jest bezbolesna, fala uderzeniowa daje spektakularne efekty w redukcji nawet zwłókniałego cellulitu. Przy użyciu innej głowicy zabieg pozwala też zwiększyć przepływ limfy, a tym samym zmniejszyć np. obrzęk kończyn. Wśród rezultatów zabiegu wskazuje się też i redukcję blizn oraz rozstępów. Jako że technologia pobudza komórki do naturalnej regeneracji, za jej pomocą udaje się ponadto zniwelować wiotkość skóry.

Gdzie znajdziesz zabieg STORZ Medical?

CENTRUM MEDYCZNE DR KUBIK w Gdyni https://drkubik.pl/

KLINIKA KOSMA w Bytowie http://klinikakosma.pl/

Jeśli zabiegi na ciało, to terapie łączone

Do lata zostało już niewiele czasu, dlatego planując najbliższe zabiegi na ciało warto pomyśleć nie tylko o szybkich, ale i spektakularnych efektach. Najłatwiej osiągnąć je poprzez terapie łączone, które działają bardziej kompleksowo i zapewniają rezultaty utrzymujące się przez długi czas. Dobrym pomysłem jest choćby łączenie technologii ONDA i Schwarzy, które sprawdza się w modelowaniu sylwetki. Można wykorzystać je podczas jednego zabiegu, ponieważ pierwsza z nich – ONDA – uwalnia kwasy tłuszczowe, natomiast Schwarzy przyspiesza metabolizm tkanki tłuszczowej. Terapia nie tylko ułatwia utrzymywanie sylwetki w dobrej formie, ale i świetnie uzupełnia aktywność fizyczną.

Kompleksowe efekty zapewnia też połączenie zabiegów Endermologia LPG Alliance i STORZ Medical. Podczas gdy pierwszy z nich ułatwi modelowanie sylwetki, drugi – pomoże zredukować cellulit. Co więcej, takie połączenie skraca całą serię zabiegów. Redukcja miejscowej otyłości przy pomocy Storz Medical oraz wygładzenie cellulitu i redukcja tkanki tłuszczowej technologią LPG Alliance pozwalają osiągnąć zamierzone efekty przy mniejszej ilości powtórzeń.

Moda na terapie łączone nie bierze się znikąd – to najprostszy sposób na uzyskanie nie tylko zamierzonych i często szybszych, ale przede wszystkim trwałych efektów. To właśnie na tym powinno nam zależeć, aby czas i środki poświęcone na zabiegi nie okazały się jedynie kaprysem, a dobrą i długoterminową inwestycją w wygląd i własne samopoczucie.

Więcej o terapiach łączonych przeczytasz na https://www.zatokapiekna.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia