Facebook Instagram Spotify

Święta to piękny, ale wyczerpujący czas, dlatego po wszystkim warto podarować sobie odrobinę relaksu. Nasze pomorskie SPA oferują wysokojakościowy czas dla ciała i ducha. Oto kilka sprawdzonych propozycji, gdzie zregenerujesz siły na nowy rok. 

Amber Hammam Bursztynowe SPA  – rytuał bursztynowy 

Nie ma drugiego takiego miejsca na pomorskiej mapie. Bo w Amber Hammam oferują innowacyjne połączenie rytuału hammam z pielęgnacją bursztynu. To wszystko w orientalnym wnętrzu o subtelnym bursztynowym blasku. 

Po świętach polecamy skorzystać z niezwykle odprężającego 4-etapowego rytuału pielęgnacyjnego, złożonego z: łaźni parowej, oczyszczania skóry oraz masażu; na gorącym stole i w pianie mydlanej. Hammam pomoże zredukować stres i powrócić do równowagi. Z zabiegu wychodzi się lekkim jak chmurka, ze skórą gładką jak aksamit.

Drugim, równie atrakcyjnym zabiegiem jest rytuał czekoladowy. Rozpoczyna się sesją w łaźni parowej oraz intensywnym peelingiem bursztynowym. Dzięki temu nasza skóra będzie gotowa na przyjęcie cennych składników gorącej czekolady i olejku. 

Amber Hammam Bernarda Chrzanowskiego 11, Gdańsk, Polska https://www.amberhammam.com recepcja@amberhammam.com +48 517 192 096
SPA w Gdańsku
Zabiegi relaksacyjne w Amber Hammam

W Amber Hammam dostępne są dwa podgrzewane łóżka, więc masaż może być wykonywany jednocześnie dla dwojga. Bursztynowe Day Spa na wyłączność rozpoczyna się w sali relaksu oraz w łaźni. Następnie, wasze ciała zostaną oczyszczone dokładnym peelingiem za pomocą rękawicy Kessa i wymasowane oliwną pianą. Po nałożeniu bursztynowej maski, zostaniecie wymasowani od stóp do głów olejem bursztynowym ze złotem, nalewką bursztynową oraz bursztynowymi kadzidłami. Ostatnim krokiem są bursztynowe okłady na plecy. A to wszystko w towarzystwie napojów, świeżych owoców i lampki Prosecco.

Five Senses Float SPA – floating i masaże

Jak w łonie matki – taki jest floating. Godzinna sesja unoszenia się na wodzie, nazywana również terapią ograniczenia bodźców środowiskowych spowoduje, że poczujemy się jak nowonarodzeni. Sesja odbywa się w specjalnej kabinie wypełnionej wodą o wysokim stężeniu soli Epsom, dzięki czemu swobodnie unosimy się na powierzchni. To wyjątkowe doświadczenie pozwala na pełne rozluźnienie mięśni i odprężenie umysłu. 

Five Senses float spa Norwida 4, Gdańsk, Polska https://fivesenses.pl/ info@fivesenses.pl +48 517 406 279

Ale Five Senses to nie tylko floating. Skorzystacie tu również z bogatej oferty masaży, m.in. kobido, nazywanego naturalnym liftingiem. Masaż kobido poprawi owal naszej twarzy i głęboko nas zrelaksuje. To naturalna alternatywa dla medycyny estetycznej, która stymuluje produkcję kolagenu, poprawia metabolizm komórkowy i doskonale przygotuje naszą twarz na nowy rok. 

Dla dwojga polecamy rytuał odprężenia. To głęboko relaksujący pakiet, łączący floating z masażem klasycznym. Dzięki sesji w kabinie sensorycznej odprężymy się, zniwelujemy napięcia i przygotujemy nasze ciało do masażu, który dodatkowo wzmocni efekt dogłębnej regeneracji. 

Masaż w SPA Five Senses
Zabiegi relaksujące w Gdańsku
SPA Pomorskie Gdańsk
Floating w Five Senses w Gdańsku
Relaksujące Masaże w Five Senses w Pomorskim

Gwiazda Morza Władysławowo – zabiegi solo, we dwoje i dla dzieci

Gwiazda Morza to rodzinny hotel zlokalizowany nad samym morzem, we Władysławowie. Dużym atutem tego miejsca jest SPA nad otwartym morzem, gdzie możesz wybierać spośród profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało, oddać się w ręce masażystów, a także wziąć udział w seansie saunowym

Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT Hryniewieckiego 12A, Władysławowo, Polska https://www.gwiazdamorza.com/ rezerwacja@gwiazdamorza.com + 48 58 600 22 22

Z jakich rytuałów warto skorzystać po świętach? My polecamy zabieg na twarz Megan by Skeyndor, łączący trzy technologie: HI-FREQ, Dermaboost oraz światło LED. Zabieg ma działanie ujędrniające. Jeżeli pragniesz relaksować się razem ze swoją drugą połówką – wybierz niemal 2-godzinny rytuał dla dwojga „Gwiazda Morza”. Ta romantyczna propozycja składa się z rytuału powitalnego, peelingu w łaźni, aromatycznej kąpieli i masażu relaksacyjnego. W ofercie jest też zabieg dla najmłodszych – 20-minutowy czekoladowy masaż pleców dla dzieci. 

Dziecko w SPA Gwiazda Morza Władysławowo
Zabieg na twarz w Pomorskim Władysławowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo