Facebook Instagram Spotify

Ślub to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu zakochanych. Sprawdziliśmy pomorskie miejscówki, w których zorganizujesz nie tylko bajkowe wesele, ale nawet samą ceremonię. Oto kilka sprawdzonych miejsc na pomorskie wesele w dobrym stylu.

Ślub i wesele w pałacu jak z bajki

Wesele jak ze snów zorganizujesz w hotelu butikowym Quadrille w Gdyni. Przestrzeń tego XVIII-wiecznego pałacu została na nowo zaaranżowana w stylu powieści Lewisa Carolla „Alicja w Krainie Czarów”. Alicję czuć tu na każdym kroku, zarówno w pokojach, jak i w ogrodzie, na korytarzu oraz w restauracji „Biały Królik”, która serwuje wykwintną kuchnię. Ten piękny pałac z pewnością zrobi wrażenie na waszych gościach, a tobie dostarczy wrażeń, które zapamiętasz na całe życie. Chyba nie musimy wspominać o pięknych zdjęciach? Pałac Quadrille to gotowa scenografia, w której gdziekolwiek nie staniecie, będziecie mieli piękne kadry. Do waszej dyspozycji otrzymacie wnętrze bankietowe, które pomieści 110 osób oraz zespół parkowo-pałacowy, w którym można zorganizować ceremonię zaślubin. Quadrille współpracuje z doświadczonym koordynatorem wesel, który przedstawi wam wszystkie możliwe scenariusze uroczystości tego miejsca. Jest również możliwość zaplanowania pobytu przedślubnego.

Nowoczesna sala i dobra restauracja w centrum miasta na pomorskie wesele

Restauracja Progres na osiedlu Garnizon to nowoczesna i pełna naturalnego światła sala bankietowa, zlokalizowana w historycznym budynku, która pomieści 180 osób. Duże wrażenie na gościach robi zielona ściana, skomponowana z żywych roślin. Dużym atutem obiektu jest bezpośrednie wyjście na taras oraz lokalizacja w centrum Gdańska Wrzeszcza z licznymi miejscami parkingowymi wokół. To miejsce pokochają miłośnicy historii, bowiem przestrzeń została zaaranżowana w zabytkowym budynku dawnej kantyny oficerskiej w kompleksie koszar kawalerii. Ponadto, w bliskiej odległości od restauracji znajdują się hotele z około 200 miejscami noclegowymi.

Pomorskie wesele elegancko i z klasą

Marzysz o eleganckim weselu? Wybierz Hotel Rezydent, w samym sercu riwiery Bałtyku. To miejsce przeznaczone dla 70-90 osób, w zależności od tego czy potrzebujesz tanecznego parkietu. Hotel Rezydent dobrze zna się na organizowaniu wesel, dlatego przygotował cztery pakiety do wyboru dla państwa młodych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć własny pakiet marzeń. Najlepiej w asyście hotelowego koordynatora wesel, któremu możecie zdradzić, czego pragniecie. To eleganckie miejsce, w którym z łatwością zorganizujesz romantyczne i kameralne wesele, z białymi świecami, pełną aranżacją stołów oraz pysznym menu.

Luksusowo i bardzo kameralnie na pomorskie wesele

Myślisz o kameralnym weselu wyłącznie dla najbliższych osób, ale za to w luksusowym klimacie i niedaleko morza oraz piaszczystej plaży? Polecamy Hotel Testa, a dokładniej – hotelową restaurację Słona Woda, w której zorganizujesz pomorskie wesele dla około 35 osób. Sala może być zaaranżowana na wiele sposobów, zawsze jednak intymnie i elegancko oraz z bardzo dobrym jedzeniem serwowanym do stołów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo