Facebook Instagram Spotify

Spa to idealne miejsce na komfortowy i luksusowy odpoczynek, a bliskość morza, wyjątkowe zabytki i atrakcje sprawią, że wybór Trójmiasta, jako celu podróży, okaże się strzałem w dziesiątkę. Spędzając czas w spa nad morzem, w Trójmieście z pewnością odpoczniesz od zgiełku, pośpiechu i hałasu, całkowicie odprężając się podczas kąpieli lub relaksujących zabiegów pielęgnacyjnych ciała.

Gdzie wyjechać na weekend nad morzem?

Doskonałym miejscem na spędzenie weekendu w spa nad morzem, w Trójmieście jest Dwór Oliwski, który zachwyca swoją kameralną atmosferą, niezwykle rozbudowaną ofertą atrakcyjnych zajęć, zabiegów oraz basenem i sauną. Nawet jeden dzień w tym spa w Trójmieście sprawi, że odzyskasz energię i harmonię, ponownie ciesząc się codziennymi wyzwaniami. Dwór Oliwski zachwyca także otaczającą go przyrodą i bliskością zabytków oraz innych atrakcji znajdujących się w pobliskich aglomeracjach.

Odpoczynek w sercu Trójmiasta we dwoje

Znajdujący się w samym centrum Gdańska Hotel Gdańsk, to doskonałe miejsce na dzień w spa dla dwojga w Trójmieście. W ofercie hotelu znajduje się pakiet spa rendez vous, podczas którego zakochani mogą cieszyć się wspólnym odpoczynkiem podczas relaksujących zabiegów oraz kolacji przy świecach. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce na oddawanie się relaksującym zabiegom z ukochaną osobą. Zabytkowy Hotel Gdańsk to również idealne miejsce na weekendowy wyjazd do spa nad morzem, do Trójmiasta – zachwyca eleganckimi i komfortowymi wnętrzami, odnowionego Spichlerza z XVIII wieku.

Dzień w spa w tym trójmiejskim hotelu, dzięki profesjonalnej i miłej obsłudze, a także komfortowemu wyposażeniu, sprawi, że odpoczniesz i zapomnisz o stresie.

Spa nad morzem – idealny sposób na weekend

Spośród wielu spa nad morzem wyróżnia się trójmiejski, położony tuż przy plaży, Hotel Sofitel Grand Sopot z Grand SPA, który swoim gościom proponuje szereg atrakcyjnych i relaksujących zabiegów i pakietów, takich jak zabiegi dla całego ciała i na twarz, drobne zabiegi kosmetyczne i szeroki wybór tradycyjnych masaży z różnych zakątków świata. Hotel Sofitel Grand Sopot z Grand SPA to idealne miejsce na dzień w spa dla dwojga w Trójmieście – oczarowuje pięknymi, odnowionymi wnętrzami, klimatyczną i wyjątkową atmosferą morskiego kurortu oraz niezwykłymi nadmorskim krajobrazem. Ten zbudowany w 1927 roku luksusowy hotel łączy w sobie francuski luksus z doskonałą, lokalną kuchnią.

Bez względu na to, czy będzie to weekend czy dzień w spa w Trójmieście, pobyt w tym urokliwym i komfortowym miejscu z pewnością pozwoli na odpoczynek, rozkoszowanie się widokami, ciszą oraz morzem i jego niezwykłym krajobrazem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo