Facebook Instagram Spotify

Cztery nowoczesne, ze smakiem urządzone gabinety, pracownia RTG z tomografem 3D, relaksująca muzyka w tle i wnętrza, które ukoją nawet tych, którzy nie przepadają za wizytami u stomatologa. Gdańska klinika Perfect Smile to miejsce, które gwarantuje nie tylko doskonałe leczenie, ale jest też na tyle przyjazne, że strach przed dentystą mija tu bezpowrotnie.

Technologia dla perfekcyjnego uśmiechu

Lekarze Perfect Smile specjalizują się w zabiegach wszczepiania implantów zębowych oraz w innych zabiegach z zastosowaniem najnowszych osiągnięć w dziedzinie protetyki oraz endodoncji mikroskopowej.

Zabiegi z zakresu implantologii wykonywane są po wnikliwej analizie zdjęć z tomografu 3D, co gwarantuje najbardziej precyzyjne wszczepienie implantu.

– Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace na implantach, również prace o natychmiastowym obciążeniu czyli „all on 4”. Jest to innowacyjna koncepcja przywrócenia całkowicie bezzębnym pacjentom uzębienia. To alternatywa dla protez ruchomych. Proteza stała wykonana na czterech implantach do złudzenia przypomina naturalne zęby – wyjaśnia dr Marek Markiewicz, współwłaściciel kliniki.

Implanty wszczepiane są bezboleśnie, w sposób jak najmniej inwazyjny z wykorzystaniem aż czterech systemów implantologicznych. O tym, który system zostanie zastosowany, decyduje lekarz po konsultacjach z pacjentem. Co ważne, specjaliści z Perfect Smile należą do elitarnych stowarzyszeń implantologicznych, które zrzeszają ekspertów w dziedzinie implantologii z całego świata.

Indywidualne podejście

W wysokospecjalistycznych gabinetach stomatologii estetycznej kliniki Perfect Smile każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Z reguły prowadzony jest przez jednego lekarza, który zna historię leczenia. Daje to poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Zabiegi przeprowadzane są w spokojnej, intymnej atmosferze. Pacjent ma możliwość „uczestniczenia” w zabiegu, ponieważ lekarz cały czas pozostaje z nim w kontakcie i informuje o kolejnych etapach leczenia.

Filozofia uśmiechu

W Perfect Smile pacjenci skorzystać mogą również z projektowania uśmiechu według filozofii Koisa. – Zapewnia ona planowanie wszystkich etapów leczenia od ortodoncji przez implantologię na stomatologii kosmetycznej kończąc. Podejmujemy się leczenia najbardziej skomplikowanych przypadków zarówno gdy mamy do czynienia z brakami zębowymi, jak i startymi patologicznie zębami. Metoda bardzo przewidywalne efekty – mówi dr Tomasz Zarański, współwłaściciel Perfect Smile.

Po prostu perfect smile

Klinka Perfect Smile oferuje usługę cyfrowego projektowania uśmiechu. DSD (digital smile concept) pomaga uzyskać uśmiech dopasowany do rysów twarzy oraz w pełni zintegrowany z mimiką. Proces rozpoczyna się od wykonania zdjęć na zewnątrz oraz wewnątrz jamy ustnej. Analiza zdjęć następuje dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu. System pomaga specjalistom z Perfect Smile idealnie określić linie referencyjne oraz parametry twarzy pacjenta. Dane przenoszone są następnie na zdjęcia wewnątrznustne. Kolejnym etapem jest przygotowanie modelu przyszłego uzębienia oraz jego negatywu. Wszystkie działania prowadzą do stworzenia mock-upu, czyli modelu tymczasowo mocowanego na zębach pacjenta. Dzięki temu pacjent jeszcze przed rozpoczęciem leczenia wie, jak będzie wyglądać uzębienie po zakończeniu procesu.

Doświadczona kadra

Specjaliści z Perfect Smile nieustannie poszerzają swoją wiedzę. Certyfikaty z Leading Implant Centers, Detusche Gesselschaft für Orale Implantologie czy Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego są gwarancją najwyższej jakości leczenia.

Klinika stawia na wysoki komfort pacjentów. Gabinety wyposażone są w telewizory i nagłośnienie, dzięki czemu pacjenci mogą zrelaksować się oglądając film lub słuchając kojącej muzyki. W zależności od potrzeb, personel zapewnia poduszki i koce, co sprawia, że wizyta staje się jeszcze bardziej komfortowa.

Perfect Smile Zygmunta Noskowskiego 17a, Gdańsk, Polska https://www.perfect-smile.pl/ rejestracja@perfect-smile.pl +48 58 300 05 88

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia