Facebook Instagram Spotify

Jeden z najbardziej utalentowanych szefów kuchni swojego pokolenia, znany i ceniony polski dziennikarz, miłośnik podróży Karol Okrasa w październiku gości w Pomorskim. Tematem przewodnim podróży jest odkrywanie lokalnych produktów i prezentacja regionu jako niezwykle ciekawej krainy 5 żywiołów. Efekty zostaną ukazane w 5 odcinkach na oficjalnym kanale You Tube Pomorskie Travel oraz na stronie www.karolokrasa.pl i kanałach social mediowych fb i instagram Karola Okrasy. Emisja materiałów planowana jest na okres jesienno – zimowy, w tym listopad, grudzień i styczeń następnego roku.

Podróż Karola Okrasy będzie się opierać na 5 subregionach: Kaszubach Południowych, Borach Tucholskich, Ziemi Słupskiej, Łebie Błękitnej Krainie, Żuławach, 5 prężnych producentach lokalnych oraz 15 partnerskich restauracjach, prezentującej naturalny potencjał regionu pomorskiego. Każdy z odcinków przedstawi jeden żywioł regionu pomorskiego: z morza, z jeziora, z powietrza, z lasu i łąki, a tym samym produkty lokalne, które swoje odwzorowanie znajdą na restauracyjnych talerzach, w myśl zasady „od pola do stołu”.

Odcinki filmowe realizowane są w ramach projektu Pomorskie Prestige, który ma na celu promocję oferty premium regionu pomorskiego, w tym kulinariów. Śledź z nami podróż kulinarną Karola Okrasy w regionie pomorskim na naszych kanałach: FB Pomorskie Prestige, Instagram Pomorskie Prestige, YT Pomorskie Travel. Emisja pierwszych odcinków planowana jest na listopad 2023.

#PomorskiePrestige #PomorskieTravel #Pomorskie

Więcej inspiracji kulinarnych z regionu pomorskiego na www.pomorskie-prestige.eu

Producenci lokalni

Restauracje

Gdańsk, Sopot, Gdynia

Region

Obejrzyj Pomorskie odcinki:

1 odcinek Z morza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia