Facebook Instagram Spotify

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę w regionie pomorskim? Szukasz wyjątkowych doświadczeń – na randkę, spotkanie z przyjaciółmi, weekend z rodziną albo czas tylko ze sobą? Doskonale trafiłeś/aś, bo właśnie tym się zajmujemy. Jesteśmy na bieżąco z ofertą naszego regionu i testujemy ją na własnej skórze, aby następnie te najlepsze doświadczenia móc zarekomendować tobie. 

Co wybierasz – piknik na łące czy kulinarny spektakl?

Pomorskie Prestige to oficjalny projekt Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Naszym celem jest promocja regionu poprzez doświadczenia. Bo taki styl podróżowania jest nam najbliższy – autentyczny, dynamiczny i pełen doświadczeń. A jest w czym wybierać! Wszystkie rekomendowane przez nas doświadczenia zamknęliśmy w haśle „Poczuj więcej”. Bo poczuć więcej można wiele: smaku, zapachu, relaksu, muzyki, adrenaliny, lata, sportu, a nawet miłości.

Wyobraź sobie piknik na leśnej polanie ze swoją drugą połówką albo z całą rodziną. Takie doświadczenie oferuje np. jeden z naszych Partnerów – Pałac pod Bocianim Gniazdem. A może chcesz podróżować szlakiem Michelin – najbardziej cenionego przewodnika kulinarnego na świecie? W regionie pomorskim mamy aż 19 wyróżnionych restauracji, w tym jedną oznaczoną złotą gwiazdką (Arco by Paco Pérez), która oferuje niezapomniany kulinarny spektakl. A może chciałbyś skosztować rzemieślniczego browaru w sercu Gdańska? Znajdziesz go w Brovarni Hotelu Gdańsk albo w restauracji PG4 Hotelu Central. Szukasz najstarszej restauracji w Gdańsku – znamy ją! A może chcesz wyskoczyć w Bory Tucholskie i zatrzymać się na dłużej w Notera Hotel Spa z nieziemskim widokiem na Jezioro Charzykowskie? Szukasz gdańskiej restauracji z pięknym widokiem? A może chcesz zjeść królewskie śniadanie? Proszę bardzo! 

Karmienie zwierząt z ręki i wycieczka na bagna po żurawinę

Szukamy takich doświadczeń, które zamienią nasza wycieczkę w podróż życia. Bo taki styl podróżowania – poprzez doświadczanie – jest nam najbliższy. Marzy Ci się nauka jazdy konnej od podstaw? A może chcesz zobaczyć profesjonalne zawody jeździeckie, które rokrocznie odbywają się na sopockim Hipodromie? Mamy w Pomorskim również piękne pola golfowe i takie wydarzenia jak Mera Spa Golf Cup, na których nie tylko nauczysz się grać w golfa, ale też spotkasz profesjonalnych zawodników z całej Europy i spędzisz czas z całą rodziną.

W pomorskim poznasz dawne zasady pozyskiwania mąki w zabytkowym wiatraku „U Młynarza” w Mokrym Dworze, upieczesz z gospodynią Karolą Bober regionalne kukle kaszubskie, pogłaszczesz kozy i nakarmisz z ręki Zwierzaki nad Potokiem, które dożywają spokojnej starości u dobrodusznych gospodarzy. U nas posmakujesz prawdziwej truskawki kaszubskiej, zjesz tradycyjne ruchanki i wybierzesz się na bagna w poszukiwaniu żurawiny razem z Haliną Rogińską z Kościerskiej Chaty. Wiemy, gdzie w Pomorskim skosztujesz najlepszych serów, miodów czy wędlin. Znamy miejsca, gdzie serwują najlepszą gęsinę. I z wielką przyjemnością zarekomendujemy doskonałą rybkę! Tym wszystkim dzielimy się na łamach naszego portalu oraz w mediach społecznościowych.

Znajdź doświadczenie i poczuj więcej

Piszemy teksty, robimy sesje zdjęciowe, publikujemy podcasty i ebooki – wszystkie te działania łączy jeden cel – chcemy pokazywać wam najlepsze doświadczenia w regionie. Bo wiemy, że Pomorskie ma ogromny potencjał. Na naszej stronie znajdziesz wyszukiwarkę rekomendowanych doświadczeń oraz kalendarz wyselekcjonowanych pomorskich wydarzeń. Takich, które wniosą do twojego życia coś więcej. Nieustannie się rozwijamy, dlatego tych doświadczeń oraz wydarzeń będzie przybywać. Obserwuj naszą stronę oraz media społecznościowe, aby niczego nie przegapić. Jesteśmy również otwarci na twój głos, dlatego zachęcamy do dzielenia się najpiękniejszymi doświadczeniami z Pomorskiego w komentarzach pod naszymi postami.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego siostrzanego projektu, gdzie znajdziesz ofertę jednodniowych wycieczek z przewodnikiem po Pomorskim – Pomorskie Tours

Życzymy wam niezapomnianych pomorskich doświadczeń z #PomorskiePrestige!

No related posts found.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia