Hotel Kuracyjny w Gdyni – od masażu i spa po kompleksową rehabilitację

Zaledwie 800 metrów od plaży, w malowniczym gdyńskim Orłowie znajduje się Hotel Kuracyjny. Szeroka oferta zabiegów rehabilitacyjnych, pielęgnacyjnych oraz bogaty wybór rytuałów spa sprawia, że po wizycie w Kuracyjnym poczujemy się jak nowo narodzeni.

P4301235 - Hotel Kuracyjny w Gdyni - od masażu i spa po kompleksową rehabilitacjęP4301236 - Hotel Kuracyjny w Gdyni - od masażu i spa po kompleksową rehabilitację

Hotel Kuracyjny to przede wszystkim bogata oferta zabiegów rehabilitacyjnych. Znajdziemy tu wszystko: od hydroterapii (bicze szkockie, natrysk płaszczowy, masaże wirowe), sonoterapii i światłolecznictwa, po kinezyterapię i elektroterapię.

P4301225 - Hotel Kuracyjny w Gdyni - od masażu i spa po kompleksową rehabilitacjęP4301230 - Hotel Kuracyjny w Gdyni - od masażu i spa po kompleksową rehabilitacjęP4301231 - Hotel Kuracyjny w Gdyni - od masażu i spa po kompleksową rehabilitację

Kriosauna na reumatyzm

Zabiegi krioterapii realizowane są miejscowo lub w kriosaunie. To charakterystyczna „tuba”, która od popularnej kriokomory różni się tym, że otacza pacjenta od szyi w dół (kriokomora to pomieszczenie zamknięte). Zabieg w kriosaunie trwa około trzy minuty i polega na chłodzeniu ciała ciekłym azotem. Po zabiegu, zgodnie z zaleceniami lekarza, następuje rozgrzanie organizmu poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia. Kriosauna ma szerokie zastosowanie: pomaga leczyć reumatologiczne zapalnie stawów, uśmierza bóle kręgosłupa, podnosi odporność.

Zabiegi na kręgosłup i nie tylko 

W Hotelu Kuracyjnym znajdziemy profesjonalną maszynę służącą do leczenia skoliozy metodą FED. To nowatorski sposób podejścia do leczenia skrzywienia kręgosłupa, który zyskuje coraz większą liczbę zwolenników na całym świecie. W Polsce maszyn tego typu jest niewiele, w Pomorskiem ich liczbę policzyć możemy na palcach jednej ręki. 

W ofercie znajdziemy także rehabilitację ginekologiczną, która pomaga zwalczać wstydliwy problem z nietrzymaniem moczu. Rehabilitacja tego typu polega przede wszystkim na pobudzaniu mięśni brzucha poprzez ćwiczenia, elektrostymulację i magnetoterapię.

P4301237 - Hotel Kuracyjny w Gdyni - od masażu i spa po kompleksową rehabilitacjęP4301247 - Hotel Kuracyjny w Gdyni - od masażu i spa po kompleksową rehabilitacjęP4301258 - Hotel Kuracyjny w Gdyni - od masażu i spa po kompleksową rehabilitacjęP4301262 - Hotel Kuracyjny w Gdyni - od masażu i spa po kompleksową rehabilitację

Salon SPA w Gdyni

Oprócz sali rehabilitacyjnej i części zabiegowej, w Hotelu Kuracyjnym znajduje się także spa. Specjaliści wykonują tu liczne zabiegi pielęgnacyjne na ciało, twarz, dłonie i stopy. Oferta kusi m.in. wyszczuplającymi i relaksującymi kąpielami hydroterapeutycznymi lub perełkowymi, masażami gorącymi stemplami pantal luar czy lomi lomi, które są kompleksowym rytuałem relaksująco-leczniczo -terapeutycznym czy zabiegami ożywiająco-remineralizującymi. 

W ofercie znajduje się także terapia energotonowa, która przydatna jest zarówno w przypadku rehabilitacji, jak i odnowy biologicznej. Z jednej strony za pomocą energii rozbija się komórki tłuszczowe, które podczas wysiłku ulegają szybszemu spaleniu, z drugiej strony obieg prądu przez całe ciało ma działanie przeciwbólowe i pomaga zniwelować m.in. bóle kręgosłupa.

P4301250 - Hotel Kuracyjny w Gdyni - od masażu i spa po kompleksową rehabilitacjęP4301253 - Hotel Kuracyjny w Gdyni - od masażu i spa po kompleksową rehabilitacjęP4301255 - Hotel Kuracyjny w Gdyni - od masażu i spa po kompleksową rehabilitację

Pod okiem lekarza

Z zabiegów SPA w Gdyni korzystać można podczas jedno- lub dwutygodniowych turnusów lub okazyjnie, według potrzeb. Rodzaj zabiegów dobierany jest przez lekarzy, którzy nadzorują procesy rehabilitacyjne pacjentów. Same zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych rehabilitantów, terapeutów i ekspertów z zakresu odnowy biologicznej.

Profesjonalizm i komfort – to cechy charakterystyczne Hotelu Kuracyjnego.

Terapia energotonowa (hi – top) Cellulitis lipoliza spalanie tłuszczu body shaping drenaż limfatyczny witalizacja 60 min – 75 zł

Kriosauna 1-3 min – 40 zł

Rehabilitacja ginekologiczna (seria zabiegów) – 500 zł

Pakiet terapia FED (badanie, terapia z urządzeniem) – 990 zł

Zabieg ożywiająco-remineralizujący – 250 zł

 

Kontakt

Al. Zwycięstwa 255, Gdynia

Tel. + 48 58 670 40 00

e-mail: rezerwacja@hotelkuracyjny.pl

www.hotelkuracyjny.pl

[mapa]Al. Zwycięstwa 255, Gdynia[/mapa]

POLECANE DLA CIEBIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkość czcionki
Kontrast