Facebook Instagram Spotify

Wieczór, jakiego w Polsce jeszcze nie było! – to zdanie dominowało w recenzjach podsumowujących pierwszą edycję Olivia Stars. W czerwcu tego roku swoje największe przeboje w akustycznych aranżacjach zagrał Krzysztof Zalewski. Organizatorzy nie zwalniają tempa i ogłaszają drugi wieczór w formule Olivia Stars. Tym razem już 27 listopada, w czasie pełnego wyjątkowych atrakcji wieczoru, na scenie znajdującej się 150 metrów nad ziemią wystąpi Daria Zawiałow, jedno z najgorętszych nazwisk polskiej sceny muzycznej ostatnich lat. Ponownie będzie można przeżyć niezapomniany wieczór wśród gwiazd muzyki i wybitnych dań, serwowanych przez największe autorytety kuchni fine dining. Wieczór zaspokoi również oczekiwania koneserów sztuki słowa mówionego, gdyż koncert Darii Zawiałow przeplatany będzie intymnym wywiadem, przeprowadzonym przez Gabi Drzewiecką.

Organizatorami wydarzenia są Olivia Star Top, Gabi Drzewiecka i agencja eventowa Live. Podobnie jak w czasie pierwszej edycji, również i tym razem do dyspozycji gości będą cztery piętra Olivii Star: mieszczący się na parterze budynku egzotyczny ogród Olivia Garden oraz trzy najwyższe kondygnacje Olivii Star, gdzie znajdują się piętro widokowe, restauracje Arco by Paco Perez i Treinta y Tres oraz centrum eventowo-konferencyjne.


Na każdym z nich organizatorzy przygotowali atrakcje, które sprawią, że ten wieczór na wiele lat zapadnie w pamięci wszystkich jego gości. Zapraszamy naszych gości na ekskluzywne, nieporównywalne z żadnym innym doświadczeniem wydarzenie. Olivia Stars to wręcz intymny, kompletny wieczór, spędzony w doskonałym towarzystwie i z unikalną oprawą wypełnionego gwiazdami wnętrza Olivii, jak i widoku, który rozpościera się za okami. – mówi Rafał Marcyniuk z Olivia Star Top, jeden z gospodarzy wieczoru. Jak podkreśla Krzysztof Dembek z Olivii Star Top wieczór wypełni zdecydowanie więcej atrakcji niż unikalny w swoim charakterze koncert: Na ten wieczór wyjątkowe dania przygotowuje sam mistrz Paco Perez, który dotychczas został wyróżniony pięcioma prestiżowymi gwiazdkami przewodnika Michelin oraz Antonio Arcieriego, również zdobywcę tego prestiżowego tytułu. Na gości czekać będzie selekcja wykwintnych dań kuchni hiszpańskiej, ekskluzywnych, sprowadzonych specjalnie na tę okazję alkoholi oraz autorskich koktajli, serwowanych przez cały wieczór wysoko ponad ziemią.

Część muzyczna Olivii Stars swoim wyjątkowym programem dorówna wrażeniom kulinarnym. Nazwisko Darii Zawiałow w ostatnich latach łączy się z najważniejszymi projektami na polskim rynku muzycznym, przeplata się najgorętszymi nazwiskami naszej sceny, a za każdym razem przyciąga tłumy na wydarzenia z jej udziałem. Jej płyty trafiają na szczyty list przebojów, a szerokie spektrum muzyczne pozwala artystce występować zarówno z gwiazdami sceny młodzieżowej, jak i gigantami polskiego rocka. Podobnie, jak w przypadku koncertu Krzysztofa Zalewskiego, tak i tym razem gwiazda wieczoru wystąpi przy akompaniamencie orkiestry kameralnej Progres, pod dyrekcją Ireneusza Wojtczaka. Organizatorzy przygotowali dla uczestników wydarzenia jeszcze dodatkową atrakcję. Na scenie wspólnie z Darią Zawiałow wystąpi jazzman, kontrabasista, kompozytor, autor muzyki do spektakli teatralnych i filmów Olo Walicki oraz gitarzysta, improwizator, kompozytor muzyki teatralnej i producent muzyczny Kamil Pater. Będzie to wieczór jedynych w swoim rodzaju aranżacji największych przebojów gwiazdy wieczoru. Po raz kolejny organizatorzy zaplanowali koncert w bardzo intymnej atmosferze, znanej z najlepszych klubów Nowego Jorku czy Londynu. Muzyka przeplatana będzie rozmowami z główną bohaterką wieczoru, prowadzonymi przez współorganizatorkę cyklu Gabi Drzewiecką. Olivia Stars to przykład tego, jak rozumiemy komfort doświadczania muzyki i kontaktu z artystą oraz jego emocji wiążących się z występem na żywo – mówi Gabi Drzewiecka. Okazje tak intymnej, skupionej na jakości rozmowie z muzykami nie zdarzają się często, a już na pewno nie w takiej oprawie i aranżacjach, jakie mają zapewnione goście naszego cyklu. Formułę wieczoru opracowywaliśmy wspólnie przez wiele miesięcy, a rozmową z artystami za każdym razem chcemy podnieść rangę wydarzenia do iście wysmakowanego i wysublimowanego doświadczenia. – dodaje Gabi Drzewiecka.

Olivia Stars rozpocznie się o godzinie 18.00, a trwać będzie do północy. W tym czasie na gości będzie czekać szereg niespodzianek zarówno muzycznych, jak i kulinarnych. Po koncercie dla gości przygotowywane jest after party z koncertem DJ-a oraz wyśmienitymi przekąskami serwowanymi przez międzynarodowe gwiazdy kuchni fine dining.

Arek Stolarski, którego agencja Live jest odpowiedzialna za organizację koncertu już po pierwszym wydarzeniu podkreślał, że nastąpi ciąg dalszy i dotrzymał słowa: Po raz drugi zapraszamy na wieczór ze smakiem, klasą, ale bez zadęcia. Ogromną wartością Olivii Stars jest połączenie grupy artystów, którzy wspólnie tworzą coś wyjątkowego, nawet jeżeli na co dzień reprezentują bardzo odmienne style w muzyce. To wydarzenie dla każdego z nas jest kwintesencją tego, jak wyobrażamy sobie najlepszy wieczór muzyczny, tym bardziej, że wszystko realizujemy w grupie zaufanych przyjaciół i profesjonalistów z Trójmiasta. To spełnienie naszych marzeń o wydarzeniu muzycznym – podkreśla Arek Stolarski.

W wydarzeniu może wziąć udział ograniczona liczba gości, rezerwacja biletów odbywa się u organizatora: tel. 731334332, e-mail: 34@oliviastar.pl . Zapis pierwszego koncertu znalazł się na szczycie najpopularniejszych formatów platformy player.pl. Również tym razem koncert rejestrować będzie 10 kamer i dron, dzięki czemu wkrótce każdy będzie mógł go zobaczyć w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowane doświadczenia

  • Makowa Koza logo